Producent nowoczesnych kontenerów biurowych

nowoczesne, eleganckie i solidne

Kontenery biurowe

utworzone przez | Maj 31, 2017 |

Kontenery biurowe

Producent nowoczesnych kontenerów biurowych
Producent nowoczesnych kontenerów biurowych o podwyższonym standardzie dla małych i dużych firm, zainteresowanych uruchomieniem profesjonalnego biura w krótkim czasie – za niewielkie pieniądze i przy minimum formalności…

Kontenery biurowe

Proponujemy Państwu nowe rozwiązanie, pozwalające na błyskawiczne zorganizowanie nowej przestrzeni biurowej, a mianowicie kontenery biurowe o podwyższonym standardzie wykończenia.

Jako obiekty całoroczne, stanowią doskonałe rozwiązanie dla Klientów posiadających lokalizację pod inwestycję i oczekujących szybkiej realizacji, niewielkich kosztów oraz minimum formalności (obiekty tego typu podlegają jedynie zgłoszeniu i nie wymagają pozwolenia na budowę).

Zalety kontenerów biurowych

Gotowy kontener biurowy zostaje przewieziony na miejsce docelowej lokalizacji, posadowiony na przygotowanym wcześniej miejscu (nie wymaga fundamentu lub wylewki – może zostać ustawiony na betonowych bloczkach, jednak w niektórych przypadkach gdy grunt jest niestabilny, możemy zalecić wykonanie solidniejszej podbudowy).
Zalety kontenera biurowego:

szybki czas i łatwość realizacji,
dowolny sposób wykończenia wnętrza i elewacji,
nowoczesny design,
minimum formalności,
możliwość przeniesienia w inne miejsce,
możliwość korzystania z niego przez cały rok,
możliwość rozpoczęcia używania biura natychmiast po zainstalowaniu go w miejscu docelowym,
wysoka jakość w korzystnej cenie.

Wymiary kontenerów.

Jako bezpośredni producent – tworząc projekt – pomagamy Państwu dobrać odpowiedni wymiar klatek modułowych, które stanowią bazę do budowy kontenerów biurowych.

Wymiar klatki kontenera modułowego może być dowolny, jedynym ograniczeniem jest zbyt duży gabaryt – przy przekroczeniu szerokości i wysokości 3m pojawiają się dopłaty związane z transportem ponad gabarytowym.

Realizujemy wszystkie wymiary klatek o maksymalnej długości 9000 mm i szerokości 3000mm – bez dodatkowych słupów nośnych – przy założeniu, że powierzchnia dachu nie przekracza 24mkw.

Wykonujemy również moduły o długości 12000mm i szerokości nawet do 4000mm

Dzięki naszemu systemowi projektując obiekt możemy ze sobą łączyć moduły o różnych wielkościach czyli:

kontener o standardowym wymiarze 6000 x 2500 mm (długość, szerokość), możemy połączyć z innym modułem biurowym o wymiarach np. 6000 x 3000 mm lub 9000 x 2400 mm.

Klatki o podobnych lub różnych wymiarach możemy łączyć ze sobą w dowolny sposób:

dłuższymi bokami, krótszymi bokami, tworząc przesunięcia lub kształty np.: w literę „L” lub „T”.

Po złączeniu ze sobą wszystkich ram otrzymujemy jedną powierzchnię, bez jakichkolwiek podpór. Powstały open space możemy dowolnie zagospodarować instalując ściany działowe i wydzielając pomieszczenia.

Wysokość ramy modułowej również możemy dostosować do Państwa potrzeb.

Standardowa wysokość w środku obiektu to 2500 mm, jednak możemy stworzyć ramę, której wysokość wewnątrz obiektu będzie wynosiła 3000 mm i taka rama spełni normy obowiązujące w zakresie lokali użyteczności publicznej.
Malowanie konstrukcji kontenerów biurowych.

Malowanie konstrukcji

Podejmując się zabezpieczenia konstrukcji przed korozją, musimy odpowiedzieć sobie na kilka istotnych pytań, np. w jakich warunkach atmosferycznych będzie ona eksploatowana…

Rzeczą oczywistą jest, iż obiekt zlokalizowany nad morzem będzie zdecydowanie bardziej narażony na korozję niż taki sam stojący w rejonach górskich.

Ogromne znaczenie ma również przeznaczenie budynku – w przypadku obiektów użyteczności publicznej powinny zostać zastosowane farby o zabezpieczeniu ogniowym, a zupełnie inne wymaganie mają obiekty mieszkalne – tutaj farby muszą być przyjazne dla zdrowia. Istnieje również możliwość dodatkowego zabezpieczenia konstrukcji poprzez ocynkowanie ramy kontenera biurowego.

Zanim przystąpimy do malowania konstrukcji stal musi być odpowiednio przygotowana przed nałożeniem farby, do tego celu wykorzystuje się inhibitor korozji, który usuwa zgorzelinę przylegającą do stali i zwiększa przyczepność przylegania farby podkładowej do powierzchni stali.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest dodatkowo wykończenie ramy kontenera biurowego elewacją. W takim przypadku stal nie jest bezpośrednio narażona na wszystkie czynniki atmosferyczne, przez co zwiększamy żywotność naszego obiektu. W miejscach bezpośredniego styku kontenera z podłożem, zastosowane zostają taśmy bitumiczne ściśle przylegające do konstrukcji .
Izolacja termiczna

Wszystkie kontenery biurowe wykonywane przez naszą firmę dzięki zastosowaniu odpowiedniej izolacji termicznej są obiektami całorocznymi.

Ocieplenie podłogi:

podłoga w kontenerach biurowych standardowo ocieplona jest wełną mineralną o grubości 100mm, w swoim asortymencie posiadamy również podłogę z dodatkowym rusztem stalowym o grubości 280mm i ociepleniu 200mm z wełny mineralnej. Istnieje możliwość docieplenia podłogi pianą poliuretanową zamknięto-komórkową lub otwarto-komórkową, którą posiada zdecydowanie lepsze właściwości izolacyjne. Dodatkowym izolatorem cieplnym podłogi jest mata termoizolacyjna występująca w obu opcjach podłogi. Na konstrukcji naszej podłogi można dodatkowo wykonać wylewkę zbrojoną.

Ocieplenie ścian:

ściany wykonujemy z płyty warstwowej w trzech rodzajach ocieplenia:

wełna mineralna

piana poliuretanowa (PUR i PIR)

styropian.

Grubości ocieplenia ściany : od 100mm do 200mm.

Ocieplenie dachu:

Stropodach w naszych kontenerach jest wentylowany i ocieplony wełną mineralną lub pianą poliuretanową o grubości od 100mm do 500mm. Dach dodatkowo wyposażony jest w matę termoizolacyjną odbijającą promieniowanie cieplne i zwiększającą parametry cieplne.

Elewacja :

W wersji ekonomicznej elewację budynku może stanowić blacha nisko profilowana, dostępna w kilku różnych formach przetłoczenia dostępna w każdym kolorze RAL.

Najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie elewacji wentylowanej, która daje nam możliwości dodatkowego docieplenia całej ramy od strony zewnętrznej. Elewacja wentylowana montowana jest na wcześniej powstałej pod-konstrukcji aluminiowej lub z blachy ocynkowanej (pod-konstrukcja stanowi bazę dla elewację budynku). Elewacja wentylowana kontenera biurowego wykonana może być z wszystkich materiałów elewacyjnych dostępnych na naszym rynku Europejskim. Do najczęściej stosowanych wykorzystujemy takie materiały jak :
Cedral – deska cementowo-włóknista

Materiał imitujący drewno, dostępny w różnych kolorach, łatwy w utrzymaniu, niepalny.
HPL- płyty laminowane

Materiał dostępny w różnych szatach graficznych, łatwy w utrzymaniu.
Płyty kompozytowe

płyty z rdzeniem polimerowym w okładzinie aluminiowej dostępne w różnych kolorach i wzorach.

Ceny kontenerów biurowych

Ceny kontenerów biurowych są zależne przede wszystkim od wielkości i materiałów które zastosujemy. Dlatego też tworząc projekt należy zadać sobie pytanie „czego oczekuje?”.
Oczywiście im większy obiekt stawiamy tym ceny za każdy mkw są korzystniejsze dla naszego portfela, ale nie każdy potrzebuje 500 m².
Tworząc projekt należy zastanowić się też nad materiałami z których zostanie zbudowane nasze biuro, należy liczyć się z tym że tańsze materiały mogę mieć nieco krótszą żywotność, albo nie będą odpowiadały naszym oczekiwaniom (nie neguje tutaj wszystkich tanich materiałów) jednak w większości przypadków różnica w cenie pomiędzy tymi samymi produktami wynika zazwyczaj z ich właściwości, parametrów lub materiałów z których produkt został zrobiony np: ( wełna wełnie nie równa i różnice pomiędzy różnymi producentami bywają kolosalne).
Tak więc ceny przede wszystkim zależą od wielkości obiektu i od zastosowanych w nim materiałów.

Jeżeli zależy nam na ekonomicznym obiekcie to jak najbardziej możemy go wykonać wykorzystując do tego nasze klatki modułowe.
Klatkę naszej produkcji możemy wykończyć wszystkimi materiałami dostępnymi na naszym europejskim rynku.

Cena kontenera biurowego >>
Stratujemy z biznesem…

Zapewne każdy z nas zastanawiał się kiedyś nad założeniem własnej działalności, aby zyskać niezależność i pracować „na swoim”. Trzeba jednak dobrze przemyśleć wybór branży, w której będziemy działać, rodzaj świadczonych usług i miejsce, które stanie się naszym biurem. Biorąc pod uwagę to, że wynajem lokalu jest często kosztowną inwestycją, warto skorzystać z konstrukcji modułowych, które nie tylko okazują się tańszym rozwiązaniem, ale w dodatku można postawić je w dowolnym miejscu.

Nasza firma poleca kontenery biurowe, dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Bierzemy pod uwagę branżę i profil działalności, odpowiednio przystosowujemy wnętrza oraz ich wielkość np. poprzez łączenie kilku modułów. Kontenery dają możliwość zmiany miejsca świadczenia usług bez ponoszenia dużych kosztów, wymianę elewacji i nie wymagają remontów czy pozwoleń na budowę – to oszczędność pieniędzy, co szczególnie w początkowej fazie prowadzenia biznesu ma ogromne znaczenie dla właściciela.
Nowa jakość prowadzenia biznesu

Żyjemy w świecie, który zmusza nas do przystosowania swoich działań do panujących trendów i poszukiwania nowych rozwiązań – tańszych, wydajniejszych i szybszych w realizacji. Początek prowadzenia działalności i zmagania się z konkurencją to między innymi poszukiwanie optymalnego miejsca, w którym zapewniony zostanie odpowiedni komfort pracy. Wysokie koszty wynajmu powierzchni biurowych powodują, że kontenery biurowe o wysokiej estetyce, wielofunkcyjności i mobilności stają się doskonałą alternatywą – zapraszamy do kontaktu i inwestycji w któreś z naszych rozwiązań, a przekonacie się Państwo o tym na własnej skórze.

Stwórzmy projekt razem

Śledź nas w mediach społecznościowych

Syrek-Group S.C.
30-399 Kraków, ul. Petrażyckiego 30
nip:679-314-21-22
regon: 366429366

biuro@syrek.com.pl

Łukasz Syrek
(+48) 535-149-141