Nowoczesne kontenery pawilony biurowe producent

Kontenery handlowe

utworzone przez | Cze 2, 2017 |

Kontenery handlowe

Producent nowoczesnych kontenerów handlowych
Obiekty posiadające przeznaczenie ogólne, nie wymagające fundamentów, idealne dla niewielkich firm i będące połączeniem wysokiej jakości wykonania z niską ceną.

Kontenery handlowe to oferta skierowana do Klientów, chcących w krótkim czasie i przy niewielkich nakładach finansowych uruchomić w konkretnej lokalizacji punkt handlowy.

Obiekty, realizowane w oparciu o konstrukcję stalową, są solidne, trwałe i dają nieograniczone możliwości w zakresie wielkości powierzchni, jej wykończenia oraz bryły.

Z uwagi na różne przeznaczenie, kontenery handlowe mogą zostać przystosowane do każdego typu zamierzonej działalności klienta tak, aby spełniały wymogi w zakresie budowlano-sanitarno-prawnym.

Ze względu na niewielkie formalności, możliwość szybkiego zgłoszenia i szybką budowę obiektu, pozwalają inwestorowi zaoszczędzić czas i szybko uruchomić działalność. To właściciel decyduje o wszystkich szczegółach związanych z wykończeniem – zarówno wnętrz, jak i elewacji.

Kontener handlowy to obiekt całoroczny, ekonomiczny jeśli chodzi o izolację termiczną (lato/zima), który może być zaadaptowany również pod działalność usługową, gastronomiczną itp.

Wymiary kontenerów.

Standardowe wymiary modułów to 6000mm x 2500 mm, robimy również moduły o różnych innych wymiarach. Maksymalna długość ramy jaką możemy uzyskać to 9000mm, natomiast szerokość to 3000mm. Jeżeli chodzi o wysokość to jesteśmy w stanie wyprodukować kontenery do 3000mm wysokość wewnętrznej. Bazą całego obiekty są powtarzalne ramy modułowe posiadające swoją nośność, dzięki którym obiekt może być wielokrotnie zwiększany i spiętrzany lub też przenoszony.

Malowanie konstrukcji kontenerów.

Klatka wykonana z kształtowników stalowych zabezpieczony farbą podkładową i nawierzchniową w dowolnym kolorze RAL. Kontenery, których ramy nie przekraczają 2500mm po szerokości możemy poddać kąpieli ogniowo-cynkowej.

 

Izolacja termiczna.

Wszystkie obiekty przez nas wykonywane są obiektami całorocznymi i mogą spełniać parametry cieplne dla obiektów pasywnych. Jednak w przypadku lokali użyteczności publicznej wiemy, że takie ocieplenie jest zbędne w lokalu w którym często otwierane są drzwi.

Jeżeli chodzi o ocieplenie to:

Podłoga ocieplona jest wełną mineralną 100mm lub pianką PUR zamknięto komorową, dodatkowe zabezpieczenie i docieplenie stanowi mata termiczna. Podłogę dodatkowo można docieplić styrodurem i wykonać na konstrukcji ramy podłogi wylewkę.

Ocieplenie ściany obiektu wykonane jest z wełny mineralnej lub z piany poliuretanowej, dostępne grubości ocieplenia to:

  • w przypadku wełny 100mm, 150mm, 200mm, 250mm. Istnieje możliwość dodatkowego docieplenia ściany
  • w przypadku ocieplenia z piany PUR ocieplenie ściany wygląda następująco: 100mm, 120mm, 160mm.

Dach obiektu ocieplony jest wełną mineralną lub Pianą zamknięto-komorową. Dostępne grubości od 150mm do 400mm w przypadku ocieplenia dachu wełną i od 100 do 160mm w przypadku piany. Dodatkowo stropodach docieplony jest matą termoizolacyjną, pełniącą dodatkową izolację termiczną.

Stwórzmy projekt razem

Śledź nas w mediach społecznościowych

Syrek-Group S.C.
30-399 Kraków, ul. Petrażyckiego 30
nip:679-314-21-22
regon: 366429366

biuro@syrek.com.pl

Łukasz Syrek
(+48) 535-149-141