Kontenery handlowe

Nowoczesne, przeszklone kontenery i pawilony handlowe w niskich cenach

utworzone przez | Cze 2, 2017 |

Kontener handlowy modułowy

Kontenery handlowe

Producent nowoczesnych kontenerów handlowych
Obiekty posiadające przeznaczenie ogólne, nie wymagające fundamentów, idealne dla niewielkich firm i będące połączeniem wysokiej jakości wykonania z niską ceną.

Kontener handlowy z podswietlana elewacja

Przenośne, ocieplane kontenery handlowe jako alternatywa dla obiektów budowlanych

Kontenery handlowe to oferta skierowana do Klientów, chcących w krótkim czasie i przy niewielkich nakładach finansowych uruchomić w konkretnej lokalizacji punkt handlowy. Obiekty, realizowane w oparciu o konstrukcję stalową, są solidne, trwałe i dają nieograniczone możliwości w zakresie wielkości powierzchni, jej wykończenia oraz bryły. Z uwagi na różne przeznaczenie, kontenery handlowe mogą zostać przystosowane do każdego typu zamierzonej działalności klienta tak, aby spełniały wymogi w zakresie budowlano-sanitarno-prawnym.

Kontener handlowy to obiekt całoroczny, ekonomiczny jeśli chodzi o izolację termiczną (lato/zima), który może być zaadaptowany również pod działalność usługową, gastronomiczną itp.

Kontener handlowy przeszklone sciany

Jakie wymiary może mieć pawilon handlowy?

Standardowe wymiary modułów ECO-PACK to: 6058 mm x 2438 mm, robimy również moduły o różnych innych wymiarach. Maksymalna długość ramy jaką możemy uzyskać to 9000 mm, natomiast szerokość to 3000 mm.

Jeżeli chodzi o wysokość to jesteśmy w stanie wyprodukować kontenery do 3000 mm wysokość wewnętrznej. Bazą całego obiekty są powtarzalne ramy modułowe posiadające swoją nośność, dzięki którym obiekt może być wielokrotnie zwiększany i spiętrzany lub też przenoszony.

Kontenery handlowe

Kontenery handlowe – jakie malowanie zapewnia producent?.

Klatka wykonana z kształtowników stalowych zabezpieczony farbą podkładową i nawierzchniową w dowolnym kolorze RAL. 

 

Kontenery handlowe – cena

Koszty wykonawstwa zależą od stopnia rozbudowania konstrukcji, ilości użytych materiałów oraz od instalacji, które instalujemy w zamawianym kontenerze

 

Stwórzmy projekt razem

Nasze najnowsze kontenery (projekty+zdjęcia) w mediach społecznościowych:

Syrek-Group
30-399 Kraków, ul. Petrażyckiego 30

nip:679-314-21-22
regon: 366429366

 

 

 

biuro@syrek.com.pl

 

 

 

 

 

 

Łukasz Syrek
(+48) 535-149-141

Michał Syrek
(+48) 792-649-011