Nowoczesne kontenery pawilony biurowe producent

Kontenery Usługowe

utworzone przez | Cze 2, 2017 |

Kontenery Usługowe

Kontenery modułowe – lokale użytkowe

Producent nowoczesnych kontenerów modułowych
Oferowane przez naszą firmę obiekty modułowe cechuje trwałość, nowoczesny wygląd, funkcjonalność, całoroczność oraz możliwość adaptacji do każdego praktycznie rodzaju przewidzianej działalności gospodarczej.

Kontenery Usługowe

W przypadku obiektów usługowych.

Dodatkową i niewątpliwie mającą ogromne znaczenie, jest opcja pozwalająca na swobodną rozbudowę istniejącego obiektu o kolejne moduły, bez pogarszania jego stanu technicznego.

Rama modułowa, stanowiąca serce konstrukcji obiektu umożliwia dostawianie kolejnych modułów i łączenie ich ze sobą w bardzo prosty sposób…wygląda to mniej więcej jak zestawianie klocków celem uzyskania większej bryły.

Wspomniana rama z uwagi na swoją stalową konstrukcję jest bardzo wytrzymała i podczas przeprowadzania rozbudowy zabezpiecza istniejącą część obiektu modułowego przed ewentualnymi uszkodzeniami. Cały proces montażu przebiega sprawnie i szybko a efektem można cieszyć się natychmiast po zakończeniu prac.

Kontenery Usługowe

Obiekty modułowe – rozbudowa

Opcja rozbudowy ma szczególne znaczenie dla Inwestorów, którzy posiadają „na starcie’ ograniczony budżet i nie są w stanie sfinansować większego obiektu a jednocześnie potrzebują docelowo większej powierzchni.

Mogą powrócić do inwestycji po pewnym czasie i swobodnie decydować o ile obiekt ma zostać rozbudowany.

Przedszkola kontenerowe

Nasze przedszkole kontenerowe możemy zaprojektować od tzw. zera, przystosowując obiekt pod konkretny rodzaj działalności i zgodnie z obowiązującymi w danej działalności gospodarczej wymogami.

Powierzchnia, rodzaj zastosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych, wykładziny, okna i drzwi – wszystkie te elementy można dobrać bardzo precyzyjnie i tym samym stworzyć obiekt idealnie przystosowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, które będą z niego korzystać.

Posadowienie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę a jedynie dokonania zgłoszenia w stosownej instytucji tak więc czas rozpoczęcia planowanej działalności przedszkola skraca się do minimum.

Posadowienie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę a jedynie dokonania zgłoszenia w stosownej instytucji tak więc czas rozpoczęcia planowanej działalności przedszkola skraca się do minimum.

Stwórzmy projekt razem

Śledź nas w mediach społecznościowych

Syrek-Group S.C.
30-399 Kraków, ul. Petrażyckiego 30
03-876 Warszawa, ul. Matuszewska 20

nip:679-314-21-22
regon: 366429366

 

biuro@syrek.com.pl
warszawa@syrek.com.pl
krakow@syrek.com.pl

 

 

Łukasz Syrek
(+48) 535-149-141