Lokale Użyteczności Publicznej

Oferowane przez naszą firmę obiekty modułowe cechuje trwałość, nowoczesny wygląd, funkcjonalność, całoroczność oraz możliwość adaptacji do każdego praktycznie rodzaju przewidzianej działalności gospodarczej.

}

Szybka realizacja

2-3 miesiące od momentu rozpoczęcia produkcji konstrukcji

Nowoczesne bryła budynku

Budynek nie ustępuje wyglądem, funkcjonalnością i jakością budynkom zbudowanym w technologii tradycyjnej.

Szybki i prosty montaż

Nasze moduły można zdemontować i a następnie z powrotem zmontować w innej lokalizacji

Dodatkową i niewątpliwie mającą ogromne znaczenie, jest opcja pozwalająca na swobodną rozbudowę istniejącego obiektu o kolejne moduły, bez pogarszania jego stanu technicznego.

Często zadawane pytania

Czy można rozbudować nasze obiekty modułowe?

Rama modułowa, stanowiąca serce konstrukcji obiektu umożliwia dostawianie kolejnych modułów i łączenie ich ze sobą w bardzo prosty sposób…wygląda to mniej więcej jak zestawianie klocków celem uzyskania większej bryły.

Wspomniana rama z uwagi na swoją stalową konstrukcję jest bardzo wytrzymała i podczas przeprowadzania rozbudowy zabezpiecza istniejącą część obiektu modułowego przed ewentualnymi uszkodzeniami. Cały proces montażu przebiega sprawnie i szybko a efektem można cieszyć się natychmiast po zakończeniu prac.

Opcja rozbudowy ma szczególne znaczenie dla Inwestorów, którzy posiadają „na starcie’ ograniczony budżet i nie są w stanie sfinansować większego obiektu a jednocześnie potrzebują docelowo większej powierzchni.

Mogą powrócić do inwestycji po pewnym czasie i swobodnie decydować o ile obiekt ma zostać rozbudowany.

Przedszkole w kontenerze?

Nasze przedszkole kontenerowe możemy zaprojektować od tzw. zera, przystosowując obiekt pod konkretny rodzaj działalności i zgodnie z obowiązującymi w danej działalności gospodarczej wymogami.

Powierzchnia, rodzaj zastosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych, wykładziny, okna i drzwi – wszystkie te elementy można dobrać bardzo precyzyjnie i tym samym stworzyć obiekt idealnie przystosowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, które będą z niego korzystać.

Posadowienie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę a jedynie dokonania zgłoszenia w stosownej instytucji tak więc czas rozpoczęcia planowanej działalności przedszkola skraca się do minimum.

Posadowienie nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę a jedynie dokonania zgłoszenia w stosownej instytucji tak więc czas rozpoczęcia planowanej działalności przedszkola skraca się do minimum.

Stwórzmy twój projekt razem

 

Śledź nas w mediach społecznościowych

Syrek-Group S.C.
30-399 Kraków, ul. Petrażyckiego 30

03-876 Warszawa, ul. Matuszewska 20

nip:679-314-21-22
regon: 366429366

biuro@syrek.com.pl

Łukasz Syrek
(+48) 535-149-141